U OŠ Mahala Sanski Most učenicima prikazan film ''Ugašena mladost'' (www.exitmediafilm.com)

Danas su naše učenike posjetili Enes Hotić i Jasmin Talić, kreativni tim koji već duže vrijeme osvaja priznanja i pohvale publike za stvaranje kratkometražnih i dugometražnih filmova u okviru Multimedijalnog servisa Exit Media o svakodnevnici i problemima običnog čovjeka.

Svi naši učenici, od prvog do devetog razreda, pogledali su njihov film "Ugašena mladost", te razgovarali s Enesom i Jasminom o ideji za snimanje ovakvog filma, poukama koje su izvukli iz same priče, te neophodnosti veće pažnje svih učesnika u saobraćaju, a posebno djece.
Koliko su se naša djeca poistovjetila sa glumcima, pokazuju i suzice na njihovim licima i zabrinutost da li su svi glumci dobro...

Svima preporučujemo da posjete stranicu www.exitmediafilm.com i pogledaju ostale filmove, a našim gostima se zahvaljujemo za druženje i uskoro ih očekujemo ponovo u našoj školi.
Molimo roditelje da iskoriste priliku i već danas razgovaraju sa svojom djecom kako da sigurno učestvuju u saobraćaju.

(OŠ Mahala Sanski Most)